Praca

Oferujemy:

• Pracę w solidnej, renomowanej Szkole Muzycznej YAMAHA
  • Stałe podnoszenie własnych kwalifikacji poprzez cykliczne kursy i szkolenia organizowane przez Centralę Szkół Muzycznych YAMAHA
  • Pracę na najnowszych instrumentach firmy YAMAHA.
  • Pełne wsparcie metodyczne (licencjonowane podręczniki, płyty CD, itp.).
  • Dobre wynagrodzenie, uzależnione od prowadzonej ilości uczniów lub stawek godzinowych

Oczekujemy:

Szukamy osób dyspozycyjnych, zaangażowanych, dla których nauczanie muzyki, a także kontakt z dziećmi i młodzieżą są pasją. Ludzi z talentem do przekazywania wiedzy i dysponujących odpowiednią wiedzą merytoryczną, metodyczną oraz predyspozycjami do wykonywania zawodu nauczyciela.

Kontakt:

YAMAHA Szkoła Muzyczna w Krośnie i Jaśle

Krosno

38-400 Krosno

Jasło
ul. Kościuszki 30
38-200 Jasło

Tel. +48 504 216 902

e-mail: wojteksmy@o2.pl

W związku z dynamicznym rozwojem Sieci Muzycznej YAMAHA w Krośnie i Jaśle, poszukujemy dodatkowych nauczycieli w klasie gitary, keyboardu, wokalu oraz do programu „System Edukacji Muzycznej firmy YAMAHA”