Lekcje śpiewu

– lekcje śpiewu Jasło Krosno

“Popular Music Course – Wokal” to program dla osób od 6. roku życia

W naszych szkołach muzycznych w Jaśle i Krośnie organizujemy lekcje śpiewu, które odbywają się w przyjaznej i wesołej atmosferze. Kurs prowadzony jest przez doświadczoną kadrę. Kładziemy ogromny nacisk na naukę śpiewu. W tym celu stosujemy nowoczesne metody oraz odpowiednie podejście do kursantów. W zajęciach wokalnych mogą wziąć udział wszyscy chętni od 6 r.ż. Nauka śpiewu prowadzona jest w niewielkich grupach. Pozwala to poświęcić odpowiednią ilość czasu każdemu uczestnikowi z osobna. Jeśli posiadasz zainteresowania muzyczne i wokalne, zapraszamy do udziału na lekcjach śpiewu, które nie tylko zagwarantują dobrą zabawę, a także otworzą szerokie możliwości w przyszłości.

Głównym celem kursu jest profesjonalne podejście do kursantów i nauka wokalu poprzez:

• praktyczne podejście do nauczania;
  • opanowanie wszystkich technik oddechowych i wokalnych;
  • nowe impulsy na każdym poziomie;
  • przygotowanie do śpiewania w zespole lub chórze
  • kształcenie słuchu muzycznego

Lekcje śpiewu – kto może brać udział?

Dzieci od 6. r.ż., młodzież i dorośli

Czas trwania lekcji: