Nauka gry na saksofonie

PMC Saksofon

Nauka gry na saksofonie. “Popular Music Course – Saksofon” to program dla osób od 8-go roku życia.

Gra na instrumentach stwarza wiele możliwości zarówno dla amatorów, jak i zawodowców. W naszej szkole muzycznej YAMAHA mieszczącej się w Jaśle i Krośnie otwieramy szansę na zdobycie nowych szczebli poprzez naukę gry na saksofonie. Na zajęcia zapraszamy wszystkich chętnych, którzy ukończyli 8 roku życia. Plan nauczania, którego ściśle się trzymamy, rozpoczyna się od wyszkolenia podstawowych technik grania. Dzięki temu kolejne poziomy stają się łatwiejsze w zdobyciu nowych kwalifikacji. Naszym autorytetem w głównej mierze jest profesjonalne przygotowanie do gry w zespole. Nauka gry na saksofonie coraz częściej przyciąga kobiety. Saksofon sam w sobie jest instrumentem delikatnym, a zarazem wydobywającym mocne i głośne dźwięki. Gwarantujemy miłą atmosferę i świetną zabawę. Zajęcia prowadzone są w grupach od 1 do 2 uczestników.

Głównym celem kursu gry na saksofonie jest:

• nauka podstawowych technik grania;
  • radość z grania w grupie;
  • improwizowanie od samego początku;
  • przygotowanie do grania w zespole.
pexels-pixabay-210764_Easy-Resize.com

Kto może brać udział?