Nauka gry na saksofonie

“Popular Music Course – Saksofon” to program dla osób od 10. roku życia.

Gra na instrumentach stwarza wiele możliwości zarówno dla amatorów, jak i zawodowców. W naszej szkole muzycznej YAMAHA mieszczącej się w Jaśle i Krośnie otwieramy szansę na zdobycie nowych szczebli poprzez naukę gry na saksofonie. Na zajęcia zapraszamy wszystkich chętnych, którzy ukończyli 10 r.ż. Plan nauczania, którego ściśle się trzymamy, rozpoczyna się od wyszkolenia podstawowych technik grania. Dzięki temu kolejne poziomy stają się łatwiejsze w zdobyciu nowych kwalifikacji. Naszym autorytetem w głównej mierze jest profesjonalne przygotowanie do gry w zespole. Nauka gry na saksofonie coraz częściej przyciąga kobiety. Saksofon sam w sobie jest instrumentem delikatnym, a zarazem wydobywającym mocne i głośne dźwięki. Gwarantujemy miłą atmosferę i świetną zabawę. Zajęcia prowadzone są w grupach od 3 do 6 uczestników.

Głównym celem kursu jest:

  • nauka podstawowych technik grania;
  • radość z grania w grupie;
  • improwizowanie od samego początku;
  • przygotowanie do grania w zespole.

Kto może brać udział?

Dzieci od 10. r.ż., młodzież i dorośli

Czas trwania lekcji:

55 minut

Liczebność grupy:

3-6 uczestników