PMC Perkusja

Nauka gry na perkusji

“Popular Music Course – Perkusja” to program dla osób od 7. roku życia.

Perkusja to zestaw instrumentów, z których w jednym czasie można wydobywać wiele dźwięków. Nauka gry na perkusji w naszej szkole muzycznej Yamaha w Krośnie i Jaśle rozpoczyna się od wyuczenia podstawowych technik grania oraz rytmów. Uzupełniając tę wiedzę, nasi kursanci szybciej zdobywają nowe możliwości na każdym coraz to wyższym poziomie. Zajęcia z gry na perkusji w naszej szkole opierają się na skutecznych metodach oraz doświadczeniu pracowników. Prowadzimy lekcje grupowe liczące od 1 do 2 uczestników. Możliwości nauki gry na perkusji to nie tylko pasja, a szansa na obiecującą przyszłość. Naszym największym priorytetem jest właściwe przygotowanie do gry w zespole, które dla większości kursantów jest wymarzonym zawodem.

Głównym celem kursu jest:

• nauka podstawowych technik grania i rytmów;
  • improwizowanie od samego początku;
  • nowe impulsy na każdym poziomie;
  • przygotowanie do grania w zespole.

Kto może brać udział?

Dzieci od 7. r.ż., młodzież i dorośli